More Website Templates @ TemplateMonster.com - September08, 2014!

O naší společnosti

Baví Vás život, baví Vás Vaše práce a nebaví Vás řešit finance, i když si uvědomujete, že jsou potřeba pro spokojený život? PAK MÁME HODNĚ SPOLEČNÉHO. Nás v Investikon.cz baví život, baví nás naše práce, baví nás řešit finance :-)

Dělejte to, co Vás baví, finance nechte odborníkům. Poradci z Investikon.cz mají průměrně 10 let praxi v oboru. Za dobu naší práce ve financích využilo našich služeb více než 6.000 klientů. Dnes se zaměřujeme na komplexní finanční plánování, ne jen na prodej jednotlivých produktů, protože přece vše souvisí se vším a hlavně s vaší peněženkou :-) Dokážeme poradit, jak zajistit rodinu pro případ nenadálé špatné události, pomůžeme Vám s hypotékou, prodejem nemovitosti i s investováním vašich peněz.

Rozhodnout se co chcete a pracovat na tom podle svých finančních plánů budete muset sami, poradce budete mít stále nablízku, aby plán přizpůsobil aktuální situaci. Schůzku si můžeme sjednat v našich kancelářích, nebo u Vás doma.

Kontaktovat Investikon
Image 1 Image 2

Proč byste si měli vybrat právě nás?

Důvěra

Mluvit otevřeně o penězích je velmi citlivé téma, proto by finanční poradce měl být dlouholetým rodinným důvěrníkem.

Objektivita

Poradci Investikon.cz mohou servisovat produkty několika desítek bank a společností, proto dostanete vždy optimální řešení.

Upřímnost

Nic netajíme, skutečnosti říkáme na přímo a to i ty nepříjemné. Skutečnosti vždy ověřujeme a podkládáme fakty.